No 17. jūlija sākas kurss “Atgūšanās no traumas”, kuram vari pieteikties jau šodien!

Nodarbības notiks katru nedēļu pirmdienās plkst.17.30 – 19.15 un piektdienās plkst.16.30 –18.15.

Piesakies jau tagad, zvanot vai rakstot uz tālr. +371 28456409.

Tiekamies Jūrmalas ielā 22, Liepājā!

.

Nodarbības par traumatisku situāciju izdzīvošanu un to postošo seku pārvarēšanu cilvēkam. Trauma ir kaut kas tāds, kas izaicina dzīvi un esamību, palīdz izprast pieredzes, ciešanu dziļo jēgu katra cilvēka dzīvē.

Nodarbību būtība ir tikt galā ar psiholoģisku traumu, ko mēs saņemam caur fiziskām ciešanām. Mūsu dzīve ir pilna ar traumām, ko gūstam fizikā – nelaimes gadījumos, ugunsgrēkos, vardarbībā, ķirurģisku operāciju seku veidā, perinatālā perioda spriedzes, grūtu dzemdību un citu traumatisku notikumu laikā. Šīs traumas pēc tam pāriet mūsu zemapziņā, apgrūtinot no dzīves gūt maksimālu gandarījumu.

.

Lai atbrīvotos no traumas, ir jāatmodina ķermeņa instinktīvā dabiskā spēja reaģēt uz nepabeigtiem traumatiskiem notikumiem, lai tos pabeigtu – tā ir izeja no sarežģītajiem traumu labirintiem. Traumas dziedināšana ietver īpašu attieksmi pret ķermeni, nevis kā mehānisku robotu, bet kā dzīvu, jūtošu, zinošu un gudru organismu. Nepievēršoties ķermenim, traumu nevar pilnībā izārstēt. Tieši fiziskā darba trūkums nosaka traumu ārstēšanas metožu ierobežojumus. Traumas fiziskais pārdzīvojums var dziedināt ne tikai cilvēka personību, bet arī sabiedrību, palīdz atjaunot attiecības ģimenē.

.

Jūs noteikti gūsit panākumus dzīvē, ja pārdzīvosit savu traumu.

Nodarbību vadītājs: A. Agešins, tālr. 28 456 409